Mana Abdi

State Representative, District 95

Dan Ankeles

State Representative, District 100

Poppy Arford

State Representative, District 101

Arthur Bell

State Representative, District 103

James Boyle

State Representative, District 109

Michael Brennan

State Representative, District 115

Bill Bridgeo

State Representative, District 60

Kristen Cloutier

State Representative, District 94

Sally Cluchey

State Representative, District 52

Clint Collamore

State Representative, District 45

Benjamin Collings

State Representative, District 114

Lynn Copeland

State Representative, District 130

Lydia Craft

State Representative, District 46

Margaret Craven

State Representative, District 93

Edward Crockett

State Representative, District 112

Deqa Dhalac

State Representative, District 120

Jim Dill

State Representative, District 26

Janice Dodge

State Representative, District 39

Victoria Doudera

State Representative, District 41

Holly Eaton

State Representative, District 15

Jessica Fay

State Representative, District 86

Drew Gattine

State Representative, District 126

Valli Geiger

State Representative, District 42

Traci Gere

State Representative, District 134

Cheryl Golek

State Representative, District 99

Anne Graham

State Representative, District 105

Lori Gramlich

State Representative, District 131

Tavis Hasenfus

State Representative, District 57

Allison Hepler

State Representative, District 49

Daniel Hobbs

State Representative, District 145

Becky Jauch

State Representative, District 51

Christopher Kessler

State Representative, District 121

Amy Kuhn

State Representative, District 111

Michael Lajoie

State Representative, District 96

Scott Landry

State Representative, District 75

Raegan LaRochelle

State Representative, District 59

Adam Lee

State Representative, District 89

Grayson Lookner

State Representative, District 113

Colleen Madigan

State Representative, District 64

Marc G. Malon

State Representative, District 133

Anne Mastraccio

State Representative, District 142

Kristi Mathieson

State Representative, District 151

Ann Matlack

State Representative, District 43

Michele Meyer

State Representative, District 150

Rebecca Millett

State Representative, District 123

Nina Milliken

State Representative, District 16

Karen Montell

State Representative, District 54

Matt Moonen

State Representative, District 117

Stephen Moriarty

State Representative, District 110

Kelly Murphy

State Representative, District 125

Kevin O'Connell

State Representative, District 20

Margaret O'Neil

State Representative, District 129

Laurie Osher

State Representative, District 25

Sean Paulhus

State Representative, District 50

Joseph Perry

State Representative, District 24

Anne Perry

State Representative, District 9

Jane Pringle

State Representative, District 107

Ambureen Rana

State Representative, District 21

Lois Reckitt

State Representative, District 122

Morgan Rielly

State Representative, District 127

Tiffany Roberts

State Representative, District 149

Amy J. Roeder

State Representative, District 23

Gerry Runte

State Representative, District 146

Ron Russell

State Representative, District 17

Melanie Sachs

State Representative, District 102

Suzanne Salisbury

State Representative, District 128

Holly Sargent

State Representative, District 147

Daniel Sayre

State Representative, District 135

Dan Shagoury

State Representative, District 55

Kathy Shaw

State Representative, District 88

Erin Sheehan

State Representative, District 132

Charles Skold

State Representative, District 119

Holly Stover

State Representative, District 48

Laura Supica

State Representative, District 22

Rachel Talbot Ross

State Representative, District 118

Maureen Terry

State Representative, District 108

Sophie Warren

State Representative, District 124

Bruce White

State Representative, District 65

Lynne Williams

State Representative, District 14

J. Mark Worth

State Representative, District 13

Samuel Zager

State Representative, District 116

Stanley Paige Zeigler

State Representative, District 40